lad21ewt napisał(a):

Obecnie Wisła ma współczynnik 14.983 co oznacza że taka ilość pkt pozwala na pewne rozstawienie w 3 rundzie el LM a co za tym idzie zagwarantowanie sobie przynajmniej udziału w fazie grupowej LE co oczywiście nie jest priorytetem Wisły ani żadnego Mistrza Polski
Jak się można domyśleć na dzień dzisiejszy Wisła byłaby pierwszym nierozstawionym klubem w 4 rundzie el Lm Patrząc na ostatnie lata nie zawsze kluby z najwyższymi współczynnikami awansowały do 4 rundy Ta Liga Mistrzów jest tak blisko że aż tak daleko
|
Dwie uwagi do bardzo pożytecznego postu:
1. Rozstawienie w 3 rundzie eliminacji do LM oczywiście nie gwarantuje udziału w fazie grupowiej LE. Trzeba jeszcze 3 rundę przejść.
2. Analiza na chwilę obecną rozstawienia w 4 rundzie LM jet bardzo mocno na wyrost. Pamiętamy jakie cuda działy sie w poprzednim sezonie (odpadały drużyny z wyższym rankigiem) i jak niewiele brakowało nam (byliśmy chyba 6 na liście) aby być rozstawionym w IV rundzie.