Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18867
Stary 25.02.2012, 20:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post

PS. Sędzia tego spotkania ( Piasecki ? ) dzisiaj byłby gotów doliczyc 8 minut żeby tylko dać jak najwiecej szans Polonii na wyrównanie.. to co wyczyniał w doliczonym czasie gry to skandal
Dokładnie , po bramce kontaktowej powinien skończyć mecz ponieważ już minęło 5! minut jakie doliczył jednak pozwolił jeszcze Polonii na rozegranie dwóch akcji które mało co nie skończyły się wyrównaniem , w efekcie mecz trwał o około 7,5 minuty dłużej ! Tylko jeszcze taka mała uwaga , nazywanie tego człowieka "sędzią" jest obrazą dla ludzi którzy pracują w ten sposób .
Odpowiedz cytując