Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18864
Stary 25.02.2012, 20:07
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Pan Jotka

Dalej, a to 10 lat temu nie bylo pelno w lidze tych wszystkich Odr, Polkowic czy Switow ? No wlasnie. No wlasnie....
Ja zapytam inaczej. Czy 10 lat temu możliwa byłaby sytuacja, że w strefie spadkowej znajdują się 2 bogate jak na polskie warunki kluby? Ja mam wrażenie, że wraz z zanikającą korupcją słabsze drużyny zaczynają walczyć zamiast sprzedawać mecze. Przez to liga strasznie się wyrównuje, co niektórzy uważają niesłusznie za obniżający się poziom.
Zapytam jeszcze inaczej. Czy uważacie, że Stanko Svitlice sprzed 10 lat strzeliłby teraz 24 bramki?
Odpowiedz cytując