Karherop napisał(a):

Nawet nie wynik w Warszawie jest zdziwieniem , co gra Widzewiaków . Z takim Widzewem jak dzisiaj , praktycznie zadna drużyna w lidze nie wygrałaby przy 100% zaangażowaniu. Chyba najlepszy mecz Łodzian w sezonie . Powinni wygrac o wiele wyżej.
Polonia dalej jest sporą zagadką , ale juz wiemy ze nam nie odskoczy po tej kolejce teraz tylko odrabiac straty...
|
Drużyna na średnim poziomie rozbiłaby ten Widzew z 4:0 .Nie siejmy demagogi .Słaby Widzew i jeszcze słabsza Polonia która sama sobie wbiła dwa gole.Osobiście jestem załamany poziomem ekstraklasy .Mnóstwo niecelnych podań , kiksy obrońców, bramkarzy a w dodatku komentatorzy którzy byle jaką klepkę rodem ze szkolnego boiska z entuzjazmem w głosie nazywają wspaniała akcją .Jak dodamy do tego symulki po każdym kontakcie z przeciwnikiem oraz transmisję na poziomie Mongolii to obraz naszej rodzimej ligi jest żenujący .