Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.02.2012, 19:41
Ewentualna strata punktów byłaby kolejnym (być może ostatecznym) ciosem w marzenia o pudle o MP już nie mówiąc. Poza tym jak nie wygramy to jesteśmy w tabeli za Bielskiem. Jeśli tak się stanie (a to nie jest kolejka 1 albo 3) to przyjdzie się spalić ze wstydu.
Tylko zwycięstwo...
Odpowiedz cytując