|
Ewentualna strata punktów byłaby kolejnym (być może ostatecznym) ciosem w marzenia o pudle o MP już nie mówiąc. Poza tym jak nie wygramy to jesteśmy w tabeli za Bielskiem. Jeśli tak się stanie (a to nie jest kolejka 1 albo 3) to przyjdzie się spalić ze wstydu.
Tylko zwycięstwo...
|