Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6948
Stary 25.02.2012, 19:24
spartan napisał(a):Wyświetl post
Zieniu nie jest piłkarzem słabszym od Dragana (w pamiętnym sezonie był nawet piłkarzem wybitnym) tylko czy gdyby zamiast w Ruchu był obecnie u nas to mówilibyśmy o jego zaletach czy wadach? I pomijam tu kwestię, że akurat Marek na tym forum był uważany za dyżurnego chłopca do bicia. Niestety ale Zieniu nawet przy Twojej alergii na Palijicia na pozycji LO nie wygląda dużo bardziej korzystnie. Najwyżej ciut, ciut.
Bez przesady. Jeśli Dragan by skopiował wyczyn Zienczuka lub choć zaliczył występ na podobnym poziomie to nie wątpię że ręce same by się złożyły do oklasków.

Druga strona medalu jest taka że niestety jeden i drugi ma więcej wad niż zalet więc nic dziwnego że te pierwsze bardziej kłują w oczy
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.02.2012 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując