Iron napisał(a):

|
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?
|
Nie przejmuj się. Odliczaj a w razie potrzeby pisze sie do operatora i ci przysyła wszystkie potrzebne faktury. Poza tym możesz je spokojnie drukować bo skąd kontroler ma wiedzieć czy faktura jest drukowana przez ciebie czy prezz operatora? Żadnych pieczątek na tym nie ma ani żadnych podpisu a na fakturze jest napisane 'oryginał'