wanciak86 napisał(a):

Tylko, że ŁKS grał 3/4 meczu w przewadze. Nie bronie swojej Lechii, bo równiez uważam za tragicznie słabą, ale taki jest fakt.
A każdy kolejny mecz ŁKSu będzie lepszy.
|
Dlatego zaznaczyłem, że
jeśli w ich grze nic się nie odmieni to będą to spadkowicze, bo przecież wszystko może się zdarzyć.