Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18853
Stary 25.02.2012, 18:52
Ta liga jest totalnie nieprzewidywalna Widzew prowadzi 2-0 na Polonii ( na razie ) a tydzień temu przegrywa u siebie z Podbeskidziem jak jutro nie wygramy to bedziemy totalnymi frajerami wszyscy praktycznie na razie graj dla nas tylko my tego nie wykorzystujemy !!
Odpowiedz cytując