|
Ta liga jest totalnie nieprzewidywalna Widzew prowadzi 2-0 na Polonii ( na razie ) a tydzień temu przegrywa u siebie z Podbeskidziem jak jutro nie wygramy to bedziemy totalnymi frajerami wszyscy praktycznie na razie graj dla nas tylko my tego nie wykorzystujemy !!
|