Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18852
Stary 25.02.2012, 18:52
Świetny wynik w Warszawie .Jednak prawdą się okazało , że mecz Polonii z ŁKSem nie był żadnym wyznacznikiem ich aktualnej formy . Może skończy się 3:0 i Ziutek pośle w diabły Zielińskiego którego pewnie z otwartymi ramionami przyjmą na Bułgarskiej a Bakero wróci do Polonii ?
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 25.02.2012 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując