Świetny wynik w Warszawie .Jednak prawdą się okazało , że mecz Polonii z ŁKSem nie był żadnym wyznacznikiem ich aktualnej formy . Może skończy się 3:0 i Ziutek pośle w diabły Zielińskiego którego pewnie z otwartymi ramionami przyjmą na Bułgarskiej a Bakero wróci do Polonii ?
