Pan Jotka napisał(a):

Niestety bardzo źle to wygląda. Mówienie, że brak pieniędzy ma wpływ na pewne rzeczy nie przystaje do rzeczywistości..
|
I wszystko to w sezonie, w którym polskie kluby odniosły jedne z największych sukcesów w pucharach, liga dysponuje największym budżetem, oraz mamy najwyższą frekwencję w historii. Za naszych ligowców płacone są też coraz większe pieniądze, i trafiają do coraz lepszych lig.
Ale lepiej narzekać.