Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18850
Stary 25.02.2012, 18:49
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post

Niestety bardzo źle to wygląda. Mówienie, że brak pieniędzy ma wpływ na pewne rzeczy nie przystaje do rzeczywistości..
I wszystko to w sezonie, w którym polskie kluby odniosły jedne z największych sukcesów w pucharach, liga dysponuje największym budżetem, oraz mamy najwyższą frekwencję w historii. Za naszych ligowców płacone są też coraz większe pieniądze, i trafiają do coraz lepszych lig.

Ale lepiej narzekać.
Ddf
Odpowiedz cytując