Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk
Offline
#
7966
25.02.2012, 18:44
Dobra, mea kulpa
Owszem, nie czyni go fanatykiem, ale czyni go za to częstym bywalcem na meczach Wisły
adeks9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adeks9
Znajdź inne posty napisane przez adeks9