Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7965
Stary 25.02.2012, 18:01
adeks9 napisał(a):Wyświetl post
Palikot, ci fanatycy mają karnety i na meczu na pewno się pojawią. Spokojna Twoja rozczochrana.
A czy ty nie widzisz w moim poscie choc grama sarkazmu? Ja .......e

P.s BTW To czy ktos ma karnet, nie czyni go fanaticos
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując