Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 25.02.2012, 17:52
Hmm takie ustawienie było by ciekawe ale w przypadku:

--------------------Pareiko------------------
-----------------------------------------------
Jovanovic/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz
-----------------------------------------------
-------Jirsak--------Wilk------Nunez------
----------------------------------------------
----------------------------------------------
--------------Iliev---------Melikson---------
--------------------Biton---------------------

W drugiej połowie wpuściłbym Gargułę za Ilieva, Kirma za Jirsaka(tak, Kirma na środek, jestem ciekaw jak by to zagrało) oraz Szewczyka za Meliksona przy dobrym wyniku(chyba jeszcze trenuje z pierwszą drużyną nie?).

Lub 4-4-2

-------------------Pareiko------------------
---------------------------------------------
--Jova/Lamey--Jaliens--Czekaj--Diaz--
---------------------------------------------
------------Jirsak-----Nunez--------------
---------------------------------------------
---Iliev-------------------------Melikson--
---------Genkov-----Biton----------------

Tylko, że nie mamy napastnika na zmianę. Chyba że Szewczyk. Moim zdaniem w ustawieniu 4-4-2 należy dać szansę Jirsakowi bo jest(jak chce) bardziej kreatywny od Wilka a akcje same układać się nie będą w takim ustawieniu. Łatwiej o rozegranie jest w 4-2-3-1. A Czarek jeden mecz może odpocząć by potem na pełnej k*rwie znowu cisnąć.
Odpowiedz cytując