Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.02.2012, 17:50
No i Wisła niestety zakończyła już rozgrywki w Lidze Europy . Nikt nie powie że to był słaby sezon w wykonaniu Wisły w europejskich pucharach Dowodem jest liczba zdobytych pkt do rankingu klubowego a co za tym idzie awans na 113 miejsce

Obecnie Wisła ma współczynnik 14.983 co oznacza że taka ilość pkt pozwala na pewne rozstawienie w 3 rundzie el LM a co za tym idzie zagwarantowanie sobie przynajmniej udziału w fazie grupowej LE co oczywiście nie jest priorytetem Wisły ani żadnego Mistrza Polski

Rzeczywistość jest taka że sukcesami są awanse do fazy grupowej LE i Wisła wskoczyła do grona drużyn które wg współczynników mają realne szanse na rozstawienie w 4 decydującej rundzie el LE

Najważniejsze że to jest nasz pierwszy tak udany sezon i nasz współczynnik może tylko rosnąć pod warunkiem regularnej gry w europejskich pucharach



Zestawienie klubów mających największy współczynnik w swoim kraju - Najsilniejsi Mistrzowie

1.PNG

i aktualnie rozstawienie w 3 el LM

2.PNG
3.PNG

Jak się można domyśleć na dzień dzisiejszy Wisła byłaby pierwszym nierozstawionym klubem w 4 rundzie el Lm Patrząc na ostatnie lata nie zawsze kluby z najwyższymi współczynnikami awansowały do 4 rundy
Ta Liga Mistrzów jest tak blisko że aż tak daleko