|
Różnica pomiędzy Genkovem a Bitonem jest taka że Biton zastawiania się i zgrywania piłki, poruszania po boisku może się spokojnie nauczyć i to powinien robić trenera Moskal w sparingach, uczyć Bitona gry dla drużny. Co do Genkova to w przeciwieństwie do Dudu On goli strzelać się już nie nauczy bo Biton po prostu z tym się urodził.
Dziwi mnie też, że u nas Bitona sadzało się na ławę bo jednym słabszym meczu, a Genkov potrafi grać 3 średnie pod rząd. Teraz to Biton powinien dostać 3 mecze i niech się wykaże. Średnio też rozumiałem to że Biton w sparingach był wystawiany w tym słabszym składzie rozumiem taka jest koncepcja trenera. Jednak moim zdaniem przynajmniej jeden meczw Hiszpanii Biton powinien zagrać w silniejszym składzie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.02.2012 o godz. 17:33.
|