Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
25115
25.02.2012, 17:06
Wyjaśni mi ktoś co poróżniło kibiców Wisły i Jagi
......bo vhyba kiedyś była sztama ..
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1