Karherop napisał(a):

Bilety są zbyt tanie przez co mecz jako towar jest mało ekskluzywny - zwiększenie cen biletów zwiększy frekwencję na Reymonta!
|
To nie w tym sektorze rynku. Towar ekskluzywny po za tym to nie tylko cena, ale i walory wewnętrzne, których ten mecz, jak i cała usługa(jaką niejako jest mecz piłkarski), nie ma.