Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7963
Stary 25.02.2012, 16:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bilety są zbyt tanie przez co mecz jako towar jest mało ekskluzywny - zwiększenie cen biletów zwiększy frekwencję na Reymonta!
To nie w tym sektorze rynku. Towar ekskluzywny po za tym to nie tylko cena, ale i walory wewnętrzne, których ten mecz, jak i cała usługa(jaką niejako jest mecz piłkarski), nie ma.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 25.02.2012 o godz. 16:54.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując