Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adeks9
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Przeworsk
Offline
#
7962
25.02.2012, 16:25
Palikot, ci fanatycy mają karnety i na meczu na pewno się pojawią. Spokojna Twoja rozczochrana.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez adeks9 : 25.02.2012 o godz. 16:32.
adeks9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adeks9
Znajdź inne posty napisane przez adeks9