Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18845
Stary 25.02.2012, 16:03
Acima napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o męczarnie z Interem Baku, odpadnięcie ze Spartą Praga oraz 1:0 w dwumeczu z Dnipro, gdzie Lech stworzył sobie jedną sytuacje bramkową? Świetny styl to na pewno nie był... Choć w fazie grupowej grali ładnie, ale tam piłkarzy nie trzeba było specjalnie mobilizować.
Akurat nie miałem tu na myśli męczarni z Azerami, kiedy tak jak pisałem grali bez napastnika.Z faworyzowanym Dnipro wymęczyli awans.Wiadomo, że chodziło mi o fazę grupową
Odpowiedz cytując