Acima napisał(a):

|
Chodzi o męczarnie z Interem Baku, odpadnięcie ze Spartą Praga oraz 1:0 w dwumeczu z Dnipro, gdzie Lech stworzył sobie jedną sytuacje bramkową? Świetny styl to na pewno nie był... Choć w fazie grupowej grali ładnie, ale tam piłkarzy nie trzeba było specjalnie mobilizować.
|
Akurat nie miałem tu na myśli męczarni z Azerami, kiedy tak jak pisałem grali bez napastnika.Z faworyzowanym Dnipro wymęczyli awans.Wiadomo, że chodziło mi o fazę grupową
