sessegnon napisał(a):

No prawda, ale trzeba pamiętać, że w tamtym okresie nie miał pół napastnika po odejściu Lewego.
Patrząc całościowo na pobyt w Lechu to jednak można zapisać na jego plus.Przede wszystkim dokonał tego, co przez trzy lata nie udało się Smudzie.Zdobył MP, a do tego dorzucił awans do 1/16 LE w świetnym stylu.
|
Jesień 2009 - na minus Liga, PP, LE
Wiosna 2010 - duży plus MP
Jesień 2010 - minus Liga, na plus LE, minus LM
Według mnie wyniki się znoszą.
sessegnon napisał(a):

|
... a do tego dorzucił awans do 1/16 LE w świetnym stylu.
|
Chodzi o męczarnie z Interem Baku, odpadnięcie ze Spartą Praga oraz 1:0 w dwumeczu z Dnipro, gdzie Lech stworzył sobie jedną sytuacje bramkową? Świetny styl to na pewno nie był... Choć w fazie grupowej grali ładnie, ale tam piłkarzy nie trzeba było specjalnie mobilizować.