Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18843
Stary 25.02.2012, 15:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A w Ruchu kto wielki gra? Tam poza Fornalikiem nie ma nawet porządnego 1 piłkarza
Byc moze Piech czy Jankowski to nie sa porzadni zawodnicy (oczywiscie w polskiej skali). Tylko nie wiem czemu niektore wieksze kluby chetnie by ich u siebie widzialy.
I jeszcze jest Zieniu, ktory przezywa druga mlodosc i sporo daje Ruchowi.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Smutne to jest twoja znajomość kadr obu zespołów.
A mnie bardziej smuci twoja nieznajomosc.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Stawiam orzechy przeciw kasztanom że Fornalik z dokładnie tym składem jaki ma Lechia wprowadziłby gdańszczan do pierwszej 5. A Janas z tym "przemocnym"kadrowo Ruchem grałby o utrzymanie razem z ŁKS
Wez zapodaj sobie zimny oklad na czolo.

Lechia w tym skladzie na pierwsza piatke
Tak, wystarczy tam Fornalika na lawke wsadzic i Lukjanovs z Dawidowskim zaczynaja rozpierdalac lige
Odpowiedz cytując