Ogryzek napisał(a):

A w Ruchu kto wielki gra? Tam poza Fornalikiem nie ma nawet porządnego 1 piłkarza
|
Byc moze Piech czy Jankowski to nie sa porzadni zawodnicy (oczywiscie w polskiej skali). Tylko nie wiem czemu niektore wieksze kluby chetnie by ich u siebie widzialy.
I jeszcze jest Zieniu, ktory przezywa druga mlodosc i sporo daje Ruchowi.
Ogryzek napisał(a):

|
Smutne to jest twoja znajomość kadr obu zespołów.
|
A mnie bardziej smuci twoja nieznajomosc.
Ogryzek napisał(a):

|
Stawiam orzechy przeciw kasztanom że Fornalik z dokładnie tym składem jaki ma Lechia wprowadziłby gdańszczan do pierwszej 5. A Janas z tym "przemocnym"kadrowo Ruchem grałby o utrzymanie razem z ŁKS
|
Wez zapodaj sobie zimny oklad na czolo.
Lechia w tym skladzie na pierwsza piatke

Tak, wystarczy tam Fornalika na lawke wsadzic i Lukjanovs z Dawidowskim zaczynaja rozpierdalac lige
