Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6944
Stary 25.02.2012, 15:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Marek Zieńczuk bohaterem meczu z Lechem. Asysta, piękny gol ze stałego fragmentu i dośrodkowanie które zapoczątkowało ostatnią akcję bramkową. Tych dośrodkowań było zresztą kilka. Jak się porówna Marka z takim Pajliciem, który zarabia kilka razy więcej, to żal człowieka bierze...

Do tego Łobodziński pobiegał rekreacyjnie z ŁKS-em, podobno nawet nieźle wyglądał.
Za Wojtkiem tęsknisz ?
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując