Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18842
Stary 25.02.2012, 15:37
Cieszy strata punktów Zagłębia, brawo Podbeskidzie Grają pod Lechię Jeszcze niech tylko Cracovia standardowo wtopi

Tymczasem w meczu Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork nasz młody napastnik Adam Duda strzelił 4 bramki, a przy piątej asystował. 5-0 wynik końcowy. Janasie, ja się pytam gdzie jest Duda i czemu nie w Ekstraklasie? emeryt Dawidowski, beznadziejny stranieri Tadic zabierają miejsce młodym utalentowanym Polakom... Cóż, smutne.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując