Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18840
Stary 25.02.2012, 15:33
Charakter, walka i siła do biegana. I to wystarcza. Oczywiście nie warto próbować grać w piłkę, bo cię skontrują. Puchary takie drużyny weryfikują, ale w lidze można rzeczywiście mieć dobre rezultaty.
..
Odpowiedz cytując