Acima napisał(a):

|
Przypominam, że po 10 kolejkach sezonu 2010/2011 Lech znajdował się w strefie spadkowej. Dlatego Zieliński wyleciał po drodze odpadając w fatalnym stylu w el. LM ze Spartą Praga.
|
No prawda, ale trzeba pamiętać, że w tamtym okresie nie miał pół napastnika po odejściu Lewego.
Patrząc całościowo na pobyt w Lechu to jednak można zapisać na jego plus.Przede wszystkim dokonał tego, co przez trzy lata nie udało się Smudzie.Zdobył MP, a do tego dorzucił awans do 1/16 LE w świetnym stylu.
Jego drużyny nie grają ładnego futbolu, ale za to osiągają dobre wyniki.Ja osobiście uważam, że jest w czwórce najlepszych trenerów w Polsce(obok Lenczyka, Skorży i Probierza).