Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18839
Stary 25.02.2012, 15:30
Acima napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że po 10 kolejkach sezonu 2010/2011 Lech znajdował się w strefie spadkowej. Dlatego Zieliński wyleciał po drodze odpadając w fatalnym stylu w el. LM ze Spartą Praga.
No prawda, ale trzeba pamiętać, że w tamtym okresie nie miał pół napastnika po odejściu Lewego.

Patrząc całościowo na pobyt w Lechu to jednak można zapisać na jego plus.Przede wszystkim dokonał tego, co przez trzy lata nie udało się Smudzie.Zdobył MP, a do tego dorzucił awans do 1/16 LE w świetnym stylu.

Jego drużyny nie grają ładnego futbolu, ale za to osiągają dobre wyniki.Ja osobiście uważam, że jest w czwórce najlepszych trenerów w Polsce(obok Lenczyka, Skorży i Probierza).
Odpowiedz cytując