Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18837
Stary 25.02.2012, 15:29
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A w Ruchu kto wielki gra? Tam poza Fornalikiem nie ma nawet porządnego 1 piłkarza

Smutne to jest twoja znajomość kadr obu zespołów. Stawiam orzechy przeciw kasztanom że Fornalik z dokładnie tym składem jaki ma Lechia wprowadziłby gdańszczan do pierwszej 5. A Janas z tym "przemocnym"kadrowo Ruchem grałby o utrzymanie razem z ŁKS

Sprawdź proszę kadry obu zespołów bo żal nawet z tobą dyskutować. Taki Benson zarabiał tyle w Lechii co wszyscy napastnicy razem wzięci w Chorzowie. Zresztą już pogoniono holenderskiego darmozjada z Gdańska.
Nie znaczy to oczywiście że Lechia to bogacze, ale na tle Ruchu jak najbardziej.

Wg mnie
Ruch jest bogatszy tylko od ŁKS w naszej lidze. Na jego poziomie jest Górnik Zabrze, Korona i Podbeskidzie. Wszystkie inne zespoły biją chorzowian finansowo. To bida z nędzą.
Niektórzy zapominają o podstawowej zasadzie . Piłka nożna to dyscyplika zespołowa , a nie sport indywidualny . Kolektyw 11 średnich piłkarzy wcale nie musi odstawać od zespołu naszpikowanego 'gwizadami ' z ktorych każdy na boisku rozgrywa własny mecz . Ruch gra w tym samym składzie 2-3 sezon ( z małymi zmianami ) , na boisku walczą jeden za drugiego , a wszystko jest podparte trenerem który zna swoją drużynę na wylot . Nie jest powiedziane że Fornalik osiągnąłby sukces w każdym klubie ekstraklasy .
Na końcowy wynik meczu składa się kilkaset czynnyków .
Odpowiedz cytując