Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7961
Stary 25.02.2012, 15:29
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
"Już jutro czeka nas pierwszy, wiosenny mecz ligowy przy Reymonta. Wejściówki na to spotkanie sprzedają się jednak bardzo słabo. Dość powiedzieć, że jak do tej pory swoich nabywców nie znalazło nawet 1200 biletów"
News z zakazanej strony...Smiejemy sie z zasrancow a my powoli dobijamy do ich poziomu.
No i gdzie są teraz ci wielcy fanatycy z C i wielce zasłużeni kibice z E?

Gdzie są Ci, co tak wypowiadaja sie na forach o "dobru Wisły" o Małeckim, o dzieleniu, gdzie jesteście?

Żenada... Czekam ponownie na argumenty w stylu "każdy kibic jest ważny"
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując