mitmichael napisał(a):

|
Gdybysmy grali z portugalska druzyna to tez byłby wysoki poziom spotkania bo Oni sa przyzwyczajeni do szybkiej gry a w Belgii stawiaja wylacznie na technike.
|
Haha głubszego postu dawno nie czytałem

idąc tym tokiem myslenia z Barceloną gralibyśy dobrą piłkę,ponieważ Barca gra szybko i ładnie
