Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2012, 14:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Gdybysmy grali z portugalska druzyna to tez byłby wysoki poziom spotkania bo Oni sa przyzwyczajeni do szybkiej gry a w Belgii stawiaja wylacznie na technike.

Haha głubszego postu dawno nie czytałem idąc tym tokiem myslenia z Barceloną gralibyśy dobrą piłkę,ponieważ Barca gra szybko i ładnie
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 25.02.2012 o godz. 14:51.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując