Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1208
Stary 25.02.2012, 14:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
My nie zmierzamy do mistrzostwa kraju, a Ligę Mistrzów skwituję litościwym milczeniem. Teraz realnym celem dla nas jest miejsce w pucharach, może być z Pucharu Polski.
Dokładnie. Liczenie, że Śląsk przegra 4 mecze z 12 a my w tym czasie wygramy te 12 brzmi niepoważnie...
Walczymy o miejsce na podium to raz, a dwa Puchar Polski to dla nas musi być priorytet. Inaczej europejskie puchary pooglądamy na nce lub polsacie sport...
Odpowiedz cytując