Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18830
Stary 25.02.2012, 14:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale śmieszne - klub którego nie stać na choćby jeden transfer gotówkowy grający odpadami z innych klubów (Ruch) jest w tabeli ponad Wisłą i Amicą! Aleś wyskoczył z wyśmiewaniem chorzowian.
Gdzie wysmialem Ruch czlowieku? Jedyne co wysmialem to ich wyrownany dwumecz z Maltanczykami. Choc faktycznie, to bardziej smutne niz smieszne.

Doceniam gre Ruchu i prace Fornalika. Ale nie jest to zespol, ktory w pucharach moglby Polske godnie reprezentowac. Slaba organizacja klubu, fatalny stadion, niewielkie doswiadczenie w pucharach itp.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chłopie więcej szacunku dla rywali - gdyby nie Fornalik to ten klub biłby się z ŁKS o utrzymanie. Kadrowo słabszy od Lechii czy Lubina - a gdzie są Chorzowianie w tabeli?
Slabszy od Lechii? Tam poza Traore jest jakis powazny zawodnik?

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Oni sami odpuszczą puchary, bo ich na to nie stać. Zresztą ograli maltańczyków a odpadli z zespołem z Austrii co wstydem nie jest.
Dwa remisy z klubem z Malty to nie jest wstyd?
Odpowiedz cytując