Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2012, 14:22
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
To jak to inaczej nazwać ? i jak znaleźć na to inne wytłumaczenie? Biton jest w gorszej formie niż Genkov?
No właśnie to mnie irytuje.

To co gra Bługar widać, natomiast Bitona za te ogony w żadnym wypadku nie da się ocenić.
Nie kupuję argumentów że to inna taktyka, że ustalamy atak pod przeciwnika itp. Czy grał Biton czy gra Genkov reszta opiera się na tym samym. Wymiana zawodników raczej następuje z braku laku niżeli złotej myśli taktycznej.

Także nie umiem ci odpowiedzieć na twoje zapytanie.
Odpowiedz cytując