Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7959
Stary 25.02.2012, 14:05
Bo prawde mowiąc sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej gdybyśmy z tej LE odpadli na jesieni.. A tak wygląda to jak wygląda, przyjdzie mecz z Lechem to 20k może będzie.
Odpowiedz cytując