arrosmay napisał(a):

Chyba jak włączasz FM to tam gdzieś na dole w głównym menu jest opcja "Sprawdź aktualizacje" lub coś w ten deseń, ale nie jestem pewien, a nie chce mi sie go specjalnie odpalać. Jak coś to później sprawdzę
|
może jestem ślepy ale w 12 tego nie widze, a wiem ze w poprzednich bylo.
edit: ok już znalazłem wszystko.