Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Iron
Junior Member
Od: 11.2002
Offline
#
25111
25.02.2012, 12:58
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?
Iron
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Iron
Znajdź inne posty napisane przez Iron