Wyświetl pojedynczy post
Iron
Junior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25111
Stary 25.02.2012, 12:58
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?
Odpowiedz cytując