|
Jeżeli chodzi o mecz Ruchu z Lechem , to wynik nie jest dobry z dwóch powodów.
Po pierwsze do marcowego maratonu(meczów z nami) Lech zapewne przystąpi z nowym trenerem a nawet jeżeli nie , to brak Bakero i tak będzie wartością dodaną.
Po drugie Ruch łapie wiatr w żagle w walce o puchary. Wiadomo , że Lech jest w formie jakiej jest , ale takie zwycięstwo powinno dodać chorzowianom jeszcze więcej wiary w siebie.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 25.02.2012 o godz. 12:49.
|