Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
17446
25.02.2012, 12:33
No cóż nam zostaje. Myślę że wyjście jest jedno. Młoda Ekstraklasa na pół roku, nie możemy sobie pozwolić żeby jakiś menedżer nam skład ustalał w gazetach. No bez jaj, trzeba się szacować.
szachmat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szachmat
Znajdź inne posty napisane przez szachmat