riv napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Dudu Dahan o Bitonie.
Tego chłopa to chyba można postawić w Sevres jako wzorzec Żyda. Jak tylko coś nie idzie po jego myśli to zaczyna robić szum i naciskać takimi wywiadami na kibiców i Moskala...chociaż teraz ma rację
|
- Wisła to wspaniały klub, mój ulubiony w Polsce. Nie chcę na tych ludzi powiedzieć złego słowa. Ale przecież każdy widzi, że sytuacja z Bitonem jest bardzo, bardzo dziwna
Jest dziwna i to bardzo bo Genkov nic nie strzela. Co z tego, ze trafił w 1 meczu ze Standardem jak w pozostałych w ogole, nawet w sparingach. Z sytuacją Bitona Dahan ma całkowitą racje