riv napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Dudu Dahan o Bitonie.
Tego chłopa to chyba można postawić w Sevres jako wzorzec Żyda. Jak tylko coś nie idzie po jego myśli to zaczyna robić szum i naciskać takimi wywiadami na kibiców i Moskala...chociaż teraz ma rację
|
No to się zdecyduj, robi szum, czy ma rację.
Bo według mnie, ma rację.
Kiedyś byłem przeciwnikiem Bitona (po meczu u siebie z Odense), ale chłopak mnie przekonał do siebie i uważam, że Jego wartość dla zespołu jest większa, niż Genkova.
To, że nie gra lub wchodzi na 10 minut, to jak dla mnie albo pomyłka Moskala, albo faktycznie naciski ze strony Basałaja.