Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17444
Stary 25.02.2012, 12:32
riv napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Dudu Dahan o Bitonie.
Tego chłopa to chyba można postawić w Sevres jako wzorzec Żyda. Jak tylko coś nie idzie po jego myśli to zaczyna robić szum i naciskać takimi wywiadami na kibiców i Moskala...chociaż teraz ma rację
No to się zdecyduj, robi szum, czy ma rację.
Bo według mnie, ma rację.
Kiedyś byłem przeciwnikiem Bitona (po meczu u siebie z Odense), ale chłopak mnie przekonał do siebie i uważam, że Jego wartość dla zespołu jest większa, niż Genkova.
To, że nie gra lub wchodzi na 10 minut, to jak dla mnie albo pomyłka Moskala, albo faktycznie naciski ze strony Basałaja.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując