wanciak86 napisał(a):

Ale że kto wolał? kibice woleli ? Właściciel wolał? Zarząd wolał ?
Odpowiem Ci - opcja numer dwa i trzy.
Lechii nie stać na wyciągniecię Fornalika!
|
Właściciel Lechii.
Od kiedy to kibice mają coś do gadania w takich sprawach?
BTW
A to niby czemu? Takie kokosy zarabia Fornalik w Chorzowie?