Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1201
Stary 25.02.2012, 11:48
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Płyta roku: PMM "Poza horyzont"
Objawienie roku: Bas Tajpan
Teledysk roku: Chada "Niesiemy prawdę" (za dziewczyny od których ciężko oderwać wzrok)
Producent roku: OSTR
Rozczarowanie roku: DwaZera "Płyta z czarnych płyt"
Twój gust jest najgorszy. NAJGORSZY. Wstydziłbyś się wypisywał takich artystów. W zasadzie tylko do Ostrego(a właściwie jego produkcji) nie można się przyczepić, choć oczywiście w 2011 byli lepsi.
Odpowiedz cytując