Mistel napisał(a):

Płyta roku: PMM "Poza horyzont"
Objawienie roku: Bas Tajpan
Teledysk roku: Chada "Niesiemy prawdę" (za dziewczyny od których ciężko oderwać wzrok)
Producent roku: OSTR
Rozczarowanie roku: DwaZera "Płyta z czarnych płyt"
|
Twój gust jest najgorszy. NAJGORSZY. Wstydziłbyś się wypisywał takich artystów. W zasadzie tylko do Ostrego(a właściwie jego produkcji) nie można się przyczepić, choć oczywiście w 2011 byli lepsi.