|
Tych dobrych parenaście(paredzieści?) miesięcy, które naprzemiennie pracowali w Lechu i Polonii Bakero z Zielińskim tylko potwierdziły, jak wielki błąd zrobili prezesi Lecha zwalniając "Wuefistę". Tak go wszyscy wyśmiewali, a facet zrobił historyczny wynik w Lechu (MP) i teraz pnie się po ten sam cel w Polonii, gdzie nad sobą ma najbardziej niezrównoważonego emocjonalnie właściciela w lidze.
W sumie, nie interesuje mnie to kto zastąpi Bakero w Lechu, nawet jeśli będzie to Probierz, to pewne jest że po sezonie tam jest konieczna rewolucja w składzie - ewidentnie bowiem kopacze polecieli w chu.. i zagrali na zwolnienie Bakero. Zobaczycie, że dostaną nagle cudownego olśnienia i zaczną spinać dupę na kolejne mecze. Być może zabraknie im już czasu by nadgonić straty w lidze (bo liczę, że z nami dostaną sromotny w....... przy Reymonta), ale do Pucharu Polski na pewno mentalnie przygotują się należycie i czeka nas bardzo trudny dwumecz.
|