Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18823
Stary 25.02.2012, 10:48
Co do zydkow to calkiem mozliwe ze w dupe dostana od Jagi,bez Saidiegi to oni chu.ja zrobia Bakero bylo wiadomo,ze predzej czy pozniej go wyjebia,szkoda ze tak wczesnie bo mogliby wiecej tych punktow potracic :(
Ciezko bedzie tez z Polonią,skład maja bardzo solidny ,Cani w formie i Dwaliszwili z ktorego widac bedzie pozytek....
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując