Co do zydkow to calkiem mozliwe ze w dupe dostana od Jagi,bez Saidiegi to oni chu.ja zrobia

Bakero bylo wiadomo,ze predzej czy pozniej go wyjebia,szkoda ze tak wczesnie bo mogliby wiecej tych punktow potracic :(
Ciezko bedzie tez z Polonią,skład maja bardzo solidny ,Cani w formie i Dwaliszwili z ktorego widac bedzie pozytek....