Jeśli o mnie chodzi, chciałbym żeby tak jak Chorzów zagrała Jaga i takim wynikiem pożegnała pasiastą drużynę na Kałuży

A Bakero trochę mi szkoda

- jeszcze wpadną na pomysł i dadzą teraz stery Rumakowi a po sezonie Probierzowi, i jeden z naszych głównych rywali wróci do gry