Gwiaździsty napisał(a):

Dla średnio interesujacego sie polityką to było jasne, że Palikot i jego ruch ma udawać opozycję aby zebrać głosy niezadowolonych, by te nie przeszły do PiS-u.
Na niego mogli sie nagrać naiwni młodzi ludzie, którzy za różne obiecanki (tak jak się obiecuje dzieciom) dali sie wpuścić w kanał.
|
Myślisz ,że ci co zagłosowali na Ruch Palikota,gdyby tej partii nie było, zagłosowaliby na PIS?
