Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15860
Stary 25.02.2012, 10:15
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dla średnio interesujacego sie polityką to było jasne, że Palikot i jego ruch ma udawać opozycję aby zebrać głosy niezadowolonych, by te nie przeszły do PiS-u.
Na niego mogli sie nagrać naiwni młodzi ludzie, którzy za różne obiecanki (tak jak się obiecuje dzieciom) dali sie wpuścić w kanał.
Myślisz ,że ci co zagłosowali na Ruch Palikota,gdyby tej partii nie było, zagłosowaliby na PIS?