Ja wiem ze fajnie by bylo gdyby przeciwne druzyny nadal trzymaly marnych trenerow ale coz, tak tez jednak po kilku wtopach idzie ktos po rozum do glowy.
Nadal obstaje przy tym, ze Lech ma jak na nasze warunki dobry sklad zlozony z zawodnikow, ktorzy nie zapomnieli jak sie gra w pilke. Efekt nowej miotly zadziala jak zwykle na poczatku.
Zapalilo sie czerwone swiatelko i nic w tym dziwnego. Dla Lecha kolejny sezon bez pucharow bedzie oznaczal katastrofe. Zobaczymy kto u nich trenerem bedzie, i jak zaprezentuja sie w kolejnym meczu.
Gratulacje dla Ruchu, trzeba przyznac ze grali bardzo fajna pilke.
Nie radze smiac sie z Ruchu. Z taka polityka transferowa jaka maja to robia cos wielkiego. Radze sprawdzic kadre i zarobki a potem zaczac pisac

Oni nie raz mieli spadac i "dawac ciala", a jednak trzymaja sie czuba tabeli i odbieraja kiedy chca i jak chca punkty "czołówce"...chwila, przeciez tak naprawde czołówka to wlasnie Ruch
Zobaczymy co dzisiaj zaprezentuja Czarne Pizamy. Oby wtopili
