Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
11016
25.02.2012, 03:42
panowie
napisał(a):
Warto dodać, że Wisła straciła najwięcej bramek ze wszystkich zespołów które wyszły z grupy.
Ale też w każdym meczu do tego ostatniego 0-0 , dosłownie w każdym strzeliła co najmniej jedną bramkę (również w kw. LM.) .
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.02.2012 o godz. 03:46.
milosz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez milosz