Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11016
Stary 25.02.2012, 03:42
panowie napisał(a):Wyświetl post
Warto dodać, że Wisła straciła najwięcej bramek ze wszystkich zespołów które wyszły z grupy.
Ale też w każdym meczu do tego ostatniego 0-0 , dosłownie w każdym strzeliła co najmniej jedną bramkę (również w kw. LM.) .
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.02.2012 o godz. 03:46.
Odpowiedz cytując