milosz napisał(a):

|
Nie wiem jakie szanse były na 1/8, bo jednak rywal był wyżej notowany i w fazie grupowej stracił jedną bramkę (a My 13 !), w pucharach w istocie nie jest im łatwo strzelić bramkę.
|
Warto dodać, że Wisła straciła najwięcej bramek ze wszystkich zespołów które wyszły z grupy.
