Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11014
Stary 25.02.2012, 01:29
milosz napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jakie szanse były na 1/8, bo jednak rywal był wyżej notowany i w fazie grupowej stracił jedną bramkę (a My 13 !), w pucharach w istocie nie jest im łatwo strzelić bramkę.
Warto dodać, że Wisła straciła najwięcej bramek ze wszystkich zespołów które wyszły z grupy.
Odpowiedz cytując