Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15859
Stary 25.02.2012, 01:08
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dla średnio interesujacego sie polityką to było jasne, że Palikot i jego ruch ma udawać opozycję aby zebrać głosy niezadowolonych, by te nie przeszły do PiS-u.
Na niego mogli sie nagrać naiwni młodzi ludzie, którzy za różne obiecanki (tak jak się obiecuje dzieciom) dali sie wpuścić w kanał.
D
mysle kolego ze nie elektorat PiS'u byl tu targetem a SLD'owski. Dla poprawy humoru: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YmAyRbDOSSc
zycze udanego weekend'u
ziuk_NYC
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"