Gwiaździsty napisał(a):

Dla średnio interesujacego sie polityką to było jasne, że Palikot i jego ruch ma udawać opozycję aby zebrać głosy niezadowolonych, by te nie przeszły do PiS-u.
Na niego mogli sie nagrać naiwni młodzi ludzie, którzy za różne obiecanki (tak jak się obiecuje dzieciom) dali sie wpuścić w kanał.
|
D
mysle kolego ze nie elektorat PiS'u byl tu targetem a SLD'owski. Dla poprawy humoru:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YmAyRbDOSSc
zycze udanego weekend'u
ziuk_NYC
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"