WISŁAZWE napisał(a):

|
0 celnych strzałów, z czym do 1/8. Do tego aktorstwo Nuneza.
|
Nie wiem jakie szanse były na 1/8, bo jednak rywal był wyżej notowany i w fazie grupowej stracił jedną bramkę (a My 13 !), w pucharach w istocie nie jest im łatwo strzelić bramkę. statystyki meczu są następujące :
Standard-Wisła0-0
Strzały:8-4
Strzałycelne3-0
Rzutyrożne:4-2
Spalone:3-4
Faule:16-18
Żółtekartki:4-5
Czerwone kartki: 0-1
Oddaliśmy więc 4 niecelne strzały. Faktem jest postawa zbyt asekuracyjna, Nunez za długo na boisku, a Biton za krótko, ale per salto w pucharach jest postęp widoczny, to juz nie Karabach czy Leviadia, to gra wiosną i bez plamy odpadnięcie po 2 remisach.