Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11013
Stary 25.02.2012, 00:44
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
0 celnych strzałów, z czym do 1/8. Do tego aktorstwo Nuneza.
Nie wiem jakie szanse były na 1/8, bo jednak rywal był wyżej notowany i w fazie grupowej stracił jedną bramkę (a My 13 !), w pucharach w istocie nie jest im łatwo strzelić bramkę. statystyki meczu są następujące :

Standard-Wisła0-0

Strzały:8-4
Strzałycelne3-0
Rzutyrożne:4-2
Spalone:3-4
Faule:16-18
Żółtekartki:4-5
Czerwone kartki: 0-1

Oddaliśmy więc 4 niecelne strzały. Faktem jest postawa zbyt asekuracyjna, Nunez za długo na boisku, a Biton za krótko, ale per salto w pucharach jest postęp widoczny, to juz nie Karabach czy Leviadia, to gra wiosną i bez plamy odpadnięcie po 2 remisach.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.02.2012 o godz. 01:00.
Odpowiedz cytując